سولاریوم Vyper Tube

باز به پروژه های جدید، به افق های جدیدی را باز کنید ، به ایده های جدیدی باز کنید. این به همین دلیل است که لوله جدید Vyper گسترش است . لوله Vyper فشار پایین تخت های برنزه antipanic باز طراحی شده برای کسانی که از مرض ترس از فضای تنگ ومحصور رنج می برند.
لوله Vyper یک سطح اکریلیک گسترده و یا تخت خواب نرم و راحت با ماساژ شیاتسو . 6 ستون فشار کم نور در یک راه طبیعی و یکنواخت پخش می شود، نگه داشتن بین یکدیگر از راه دور به اندازه کافی برای جلوگیری از حمله مرض ترس از فضای تنگ ومحصور .
بخش برنزه شدن با استفاده از تمام هوشمند دانش برای بدست آوردن بهترین نتیجه با حداقل مصرف مورد مطالعه قرار گرفته است . لوله Vyper استفاده می کند تنها 7 کیلو وات، برای جلسه در نسخه 360 درجه دقیقه 10/12 را بهطلا و لباس قهوهای مایل به زرد در سراسر بدن است.
برای افزایش بی نظیر Vyper دارای سیستم breezer که اسپری در لوله ماشین آلات میکرو قطره از آب به قطر 160 میکرومتر است که تبخیر ، زمانی که در تماس با پوست است ، طراوت آن را بلافاصله . Vyper همچنین می توانید محصولات مراقبت از پوست به لذت بردن از مزایای آروماتراپی استفاده کنید.
Vyper لوله 180 ادغام ماساژ حرارت شیاتسو برای استراحت کامل،نوازش طولانی تحت گرم و ایمنی از لامپ های کم فشار هوشمند است که از نو خلق کردن احساس خورشید و به انرژی را به کاربر.

از زبان مشتریان ما بخوانید